Zarząd Fundacji

JĘDRASIK Grzegorz - fundator

Jędrasik Grzegorz

Fundator i członek Zarządu Fundacji, współwłaściciel NAVCOM SYSTEMS oraz prezes NAVCOM SYSYEMS Fly Flying Academy.

Lotnictwem interesował się od najmłodszych lat. Skrzydlatą przygodę zaczął, jak większość chłopców, od sklejania modeli samolotów i puszczania latawców. Hobby rozwijał w Liceum Zawodowym na kierunku mechanik lotniczy osprzętu, a następnie podczas studiów w Akademii Obrony Narodowej na wydziale lotniczym. Karierę zawodową rozpoczynał w świdnickiej „WSC-e”, ale z czasem dostrzegł większe możliwości do realizacji swojej pasji. Wspólnie z bratem, w 2000 roku, założyli rodzinną firmę NAVCOM SYSTEMS, a następnie powołali do życia szkołę pilotażu NAVCOM SYSTEMS Fly Flying Academy. 

JĘDRASIK Joanna - prezes fundacji.jpeg

Jędrasik Joanna

Prezes Fundacji. Z wykształcenia plastyk i nauczyciel nauczania zintegrowanego. Z zamiłowania – osoba kochająca wszystko, co piękne i prawdziwe. Od 2014 roku związana z rodzinną firmą lotniczą.

 “W szkolnictwie przepracowałam 24 lata. Wiedziałam, że chcę jeszcze coś robić, coś innego, zupełnie innego. Praca z dziećmi i młodzieżą dawała mi dużo satysfakcji, ale miałam poczucie niespełnienia. Po latach podjęłam decyzję o rozpoczęciu pracy w rodzinnym przedsiębiorstwie, ale w duszy pozostałam pedagogiem. Zastanawiałam się, jak wykorzystać dydaktyczne doświadczenie w firmie i pomyślałam, że przecież Lubelszczyzna ma tak piękne tradycje lotnicze, a tak mało się o nich mówi, mało kto o nich wie. Tu pojawiła się przestrzeń dla mnie. Organizuję spotykania z dziećmi, wykonuję i rozdaję lotnicze „Kolorowanki Joasi” (to pomysł Damiana Majsaka – właściciela Kagero Publishing), projektuję autorskie kalendarze, organizuję konferencje, eventy lotnicze, zarówno sportowe, jak i integrujące środowisko lotnicze. Poprzez te działania poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy wprowadzili i pokazali mi zupełnie inny świat. Tak to się zaczęło”.

Poznaj Radę Fundacji